Thermaltake dotychczas skupiał się na produkcji obudów, zasilaczy i układów chłodzenia, a od niedawna także sprzętu dla graczy (pod marką Tt eSPORTS). Następnym krokiem są akcesoria dla urządzeń mobilnych. Do akcji wkracza marka LUXA2.

Luxa2 Btx3 Słuchawki
Gadżety LUXA2 wyróżnia na tle innych tego typu produktów przyzwoita jakość wykonania oraz niebanalny design. Potwierdzeniem tego są fragmenty wykonane ze szczotkowanego aluminium, wytrzymałego tytanu czy miłej w dotyku skóry. Atutem nowej linii produktów jest również różnorodność produktów.

Luxa2 PowerBank

W ofercie LUXA2 znaleźć można produkty stworzone z myślą o smartfonach, tabletach i komputerach przenośnych. Są to m.in. pokrowce, etui, uchwyty, akcesoria Bluetooth, podstawki chłodzące, słuchawki i im podobne. LUXA2 w dużej mierze trafia do użytkowników sprzętu marki Apple.

Produkty w ofercie LUXA2

Zirka Case to, zdaniem producenta, jeden z najcieńszych i najlżejszych pokrowców na rynku stworzonych z myślą o tabletach iPad i iPad 2. Wykonany jest on z ekologicznej skóry, wewnątrz dodatkowo wyściełanej delikatną micro fibrą. Pokrowiec nie tylko zabezpiecza tablet przed uszkodzeniem, ale też umożliwia wykorzystanie go jako wygodnej podstawki pod urządzenie.

Luxa2 Groovy Głośniki

Prócz tego w ofercie LUXA2 znajdziemy etui na 13-calowe komputery Macbook Air oraz Macbook Pro. Ma ono nie tylko odpowiednio zabezpieczyć urządzenia przed drobnymi uszkodzeniami, ale również cieszyć oko. Wykonany z ekologicznej skóry pokrowiec wykończony jest metalowymi akcentami.

W swojej ofercie firma LUXA2 posiada wiele zróżnicowanych etui, zróżnicowanych pod względem kolorystyki, zastosowanych materiałów czy też funkcjonalności. LUXA2 oferuje rozwiązania z poliwęglanu, aluminium czy też ze skóry, wykonane w różnej stylistyce.