Holenderska firma X2 przygotowała nowy model obudowy w rozmiarze Full Tower. Produkt będzie nosił nazwę Isolatic i otrzyma bardzo nowoczesny design, który powinien przypaść do gustu głównie graczom. Co ciekawe model ten nie będzie drogi.

Obudowa wykonana została ze stali SPCC o grubości 0,5 mm i plastiku. Jej waga wynosi 4,7kg, a wymiary to 47,2 x 21,1 x 52,6 cm. Producent udziela na swój nowy model 2 lat gwarancji. Wewnątrz obudowy znalazło się miejsce na trzy dyski 3,5"/2,5", dwa zewnętrzne napędy 5,25" oraz siedem kart rozszerzeń. Ponadto w środku zmieszczą się płyty główne w formacie ATX lub Micro ATX oraz karty graficzne mogące mieć 370 mm długości. Na bocznej ściance nie zabrakło akrylowego okna, przez które można podglądać pracujące podzespoły.

W obudowie znalazło się miejsce nawentylator z tyłu 80/90/120 mm, jeden 140 mm lub 2 x 120 mm z przodu oraz dwóch 120 mm na górze. Dwa śmigła możemy podłączyć do panelu I/O, a pozostałe do kontrolera PWM, który umieszczono na górze. W oczy rzuca się wspomniany panel, ponieważ posiada on podświetlane diody LED, włącznik wentylatorów, dwa złącza audio i dwa porty USB 3.0. Obudowę kupimy w wersji białej, czerwonej, niebieskiej, zielonej, granatowej i pomarańczowej. Jej cena to 79,95 dolarów.