Wirtualny operator telefonii komórkowej Virgin Mobile wprowadza kolejną promocję w ramach innowacyjnej oferty #Freemium. Za 10GB transferu danych użytkownicy zapłacą 10zł. Promocja potrwa do 6 grudnia, natomiast Virgin Mobile zapewnia, że to nie koniec niespodzianek.
Po listopadowej promocji "1 GB za 2 zł", Virgin Mobile wprowadza kolejną, bardzo konkurencyjną obniżkę. Przez dwa tygodnie, posiadacze #FREEMIUM będą mogli dokupić 10GB transferu danych za 10zł zamiast pierwotnych 25 zł. Zrobią to w taki sam sposób, w jaki zakupują komponenty oferowane w ramach pakietu #PÓŁDARMO.

Komunikacja promocji "10GB za 10zł" jest integralną częścią kampanii związanej z pakietem #FREEMIUM. Bohaterką spotu oraz pozostałych kreacji reklamowych jest ponownie Gigababcia. Komunikacja akcji promocyjnej obejmuje internet oraz spoty telewizyjne w głównych stacjach z grupy TVN, Polsat i TVP oraz na kanałach tematycznych.

Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To - linked by Isobar oraz iProspect. Produkcją zajął się Film Fiction. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiada Monika Mierzejewska, natomiast planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare.

[Łukasz Szewczyk]