Nowa aktualizacja aplikacji Onet VoD na urządzenia z systemami iOS i Android pozwoli użytkownikom na odtwarzanie materiałów na ekranie telewizora dzięki usłudze Google Chromecast oraz umożliwi dostęp do usługi VoD+, z której do tej pory można było skorzystać tylko w serwisie VoD.pl.

Dzięki wsparciu dla Google Chromecast, użytkownicy aplikacji Onet VoD na urządzeniach mobilnych będą mogli wyświetlać odtwarzane materiały na telewizorze wyposażonym w przystawkę Chromecast i sterować nimi z poziomu aplikacji. W najnowszej aktualizacji użytkownicy otrzymali również dostęp do usługi VoD+, która pozwala na nielimitowane korzystanie z katalogu prawie 1 tys. materiałów w stałej miesięcznej opłacie 19,90 zł.

Onet VoD zapewnia dostęp do bazy ponad 8 tysięcy legalnych materiałów, w tym polskich i zagranicznych premier filmowych, popularnych seriali, bajek dla dzieci oraz programów telewizyjnych i dokumentów. W grudniu użytkownicy Onet VoD mogą obejrzeć premierowo m.in. sagę Gwiezdne Wojny, najnowszą animację studia Pixar "W głowie się nie mieści" oraz dokument "Amy", opowiadający o życiu i karierze piosenkarki Amy Winehouse. W najbliższych dniach swoją premierę w serwisie będzie miał również film "Mały Książe" oraz najnowsza produkcja Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

Oferta Onet VoD jest dostępna w serwisie WWW pod adresem http://vod.pl, w aplikacjach dla smartfonów i tabletów z systemami Android i iOS oraz dla telewizorów Samsung Smart TV i na platformie Android TV.

[Łukasz Szewczyk]