Jeszcze lepsze ceny, obsługa i wybór produktów!

Z radością informujemy o otrzymaniu przez ProLine certyfikatu Autoryzowanego Dystrybutora produktów firmy Arctic (dawny Arctic Cooling) na teren całego kraju. Umożliwia to zagwarantowanie w Polsce doskonałej dostępności produktów, najwyższą jakość obsługi serwisowej, oraz wiedzy merytorycznej na temat oferty Arctic.
Proline

Co pisze o sobie firma Arctic?

Mniej hałasu, więcej dźwięku. My w ARCTIC nie tylko uwalniamy świat IT od hałasu, ale dbamy również o jego odpowiednie brzmienie! Jako firma międzynarodowa mamy do dyspozycji specjalistów z całego świata. Nasza wiedza koncentruje się na redukcji hałasu nie tylko w komputerach ale też urządzeniach elektronicznych. ARCTIC działa jako agencja producencka "umbrella company" łącząc w sobie różne produkty z takich obszarów jak chłodzenie, dźwięk, akcesoria i zasilanie. W 2001 roku zainicjowaliśmy tendencję do tworzenia cichych systemów chłodzenia dla komputerów stacjonarnych i od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących producentów w tym sektorze. Od tego czasu korzystamy z know-how wynikającego z wieloletniego doświadczenia w branży i systematycznie rozszerzamy zakres działania.
W trakcie ekspansji Firma Arctic Cooling ostatecznie przekształciła się ARCTIC. Cały nasz asortyment uznawany na świecie dzięki oferowaniu innowacyjnych rozwiązań i jakości za uczciwą cenę. Nigdy nie męczymy się wymyślaniem nowych technologii. Możesz polegać na tym, że nasze rozwiązania chłodzące oferują najwyższą wydajność przy minimalnym poziomie hałasu, skupiamy się też na czystym brzmieniu i bogatych tonach dla naszych słuchawek i głośników.
Magnus "Nigdy nie tracimy ze wzroku naszego pochodzenia dlatego, że cichy komputer jest podstawą przyjemnych warunków w pracy i rozrywki. Od samego początku filozofia Firmy Arctic pozostała bez zmian - oferując konsumentom doskonały stosunek jakości do ceny, oraz innowacyjne rozwiązania w przystępnych cenach." - Magnus Huber, dyrektor generalny ARCTIC
ARCTIC jest prywatną firmą z siedzibą w Szwajcarii, Niemczech, Hong Kongu i USA. Nasze produkty sprzedawane są w ponad 45 krajach na całym świecie.