Firma G.Skill nie pracuje już tylko nad nowymi modułami pamięci RAM DDR4, ale także nad urządzeniem wskazującym o nazwie MX780. Będzie to mysz przeznaczona dla graczy, którą przystosowano do osób prawo i leworęcznych.

Gryzoń ma wymiary 130 x 70 38 mm i zbudowana jest z plastiku oraz metalu. Jej waga wynosi 111 gramów. W komplecie otrzymamy dwa ciężarki o wadze 4,5 gramów, które pozwalają na dostosowanie sprzęt do własnych preferencji. Producent chwali się także wymiennymi panelami bocznymi i opcją zmiany wysokości. To rozwiązanie podobne do tego, co proponuje nam od dawna firma Mad Catz w gryzoniach z serii R.A.T. G.Skill Ripjaws MX780 posiada diody LED, które podzielone są na cztery strefy i mogą świecić całą paletą RGB. Tym możemy sterować przy pomocy dedykowanego oprogramowania.

Myszka otrzymała laserowy sensor Avago o czułości maksymalnej 8200 DPI. Częstotliwość odświeżania wynosi 1000 Hz. Zastosowano tutaj przełączniki Omron, które wytrzymują minimum 20 milionów kliknięć. Dodatkowo gracz ma do wykorzystania 8 przycisków, które może zaprogramować. G.Skill Ripjaws MX780 kosztuje 59,99 dolarów i objęta jest 2-letnią gwarancją.