"The Walking Dead", kultowy serial FOX o przetrwaniu ludzi w świecie opanowanym przez zombie, można już oglądać w największej telewizji internetowej IPLA. Abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci sieci Plus zobaczą cztery sezony tej produkcji bezpłatnie.

"The Walking Dead" to telewizyjny fenomen na skalę światową. Ten wyjątkowy serial jest jednym z najchętniej oglądanych w historii telewizji. Jego istotą jest walka o przetrwanie i zachowanie człowieczeństwa w świecie opanowanym przez zombie. Główny bohater Rick Grimes (Andrew Lincoln) przewodzi grupie ocalałych, która przemierza świat w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Serial ma rzesze wiernych fanów na całym świecie.

"The Walking Dead" jest już dostępny w telewizji internetowej IPLA:
  • Dla abonentów Cyfrowego Polsatu - bezpłatnie po zalogowaniu oraz w pakiecie IPLA MIX,
  • Dla klientów sieci Plus - w ramach bezpłatnego pakietu IPLA PLUS lub płatnego IPLA SUPER PLUS (12,30 zł/mies.),
  • Dla użytkowników IPLI:
    • możliwość wykupienia pakietu z wybranym sezonem serialu, pierwszy sezon za 6,90 zł, sezony 2-4 w cenie 9,90 zł,
    • możliwość zamówienia dostępu do pojedynczego odcinka serialu za 4,90 zł,
    • w pakietach IPLA FILMY I SERIALE (19,90 zł) oraz IPLA MAX (49,90 zł), który obok fil-mów i seriali oferuje także sport, informacje, programy przyrodnicze i naukowe, treści dla dzieci i szeroko pojętą rozrywkę.

"The Walking Dead" to kolejna znana seria, którą można oglądać w telewizji internetowej IPLA. W bibliotece platformy znajdują się zarówno zagraniczne hity m.in.: "House of Cards", "Bez przebaczenia", a wkrótce - "The Bridge: Na granicy", "Demony da Vinci" i "Zbrodnia", jak i produkcje polskie udostępniane przez Telewizję Polsat i Telewizję Polską: "Przyjaciółki", "Na krawędzi 2", "Świat według Kiepskich", "O mnie się nie martw", "Czas honoru. Powstanie", "Blondynka" i wiele innych. W ofercie filmowo-serialowej IPLI znaleźć można także najlepsze kinowe hity i nowości filmowe, np.: "Zniewolony. 12 Years a Slave", "Kamienie na szaniec", "Nauka spadania", "Imigrantka" oraz kanały filmowo-serialowe: Kino Polska, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family, Docubox, AXN, AXN Spin, AXN Black, AXN White i Sundance.

[Łukasz Szewczyk]