Kamery marki SJCAM to jedne z najpopularniejszych kamer wśród ludzi aktywnie spędzających czas. Firmie SJCAM udało połączyć się niską cenę produktu z najlepszymi parametrami technicznymi w tym segmencie cenowym. Kamery sportowe SJCAM nagrywają wysokiej jakości materiał Full HD, z bardzo wysoką szczegółowością obrazu dobrym balansem bieli i dobrą czułością w ciemności.

Sjcam Logo

Kamery z serii SJCAM, oprócz typowych cech kamery sportowej POV (Point-of-View), posiadają także funkcjonalność rejestratorów samochodowych, umożliwiając funkcję nagrywania w pętli oraz wykrywania ruchu. Ponadto wszystkie kamery SJCAM posiadają od razu w pakiecie bardzo bogaty zestaw akcesoriów i mocowań.


Firma SJCAM podbiła sobie serca fanów kamer Point-of-view, doskonałym modelem SJ4000 w którym zastosowano sensor optyczny AR0330 i jeden z najnowocześniejszych procesorów graficznych NTK96655. Dzięki temu kamera z powodzeniem stanęła w szranki z topowymi modelami konkurencji, a co najważniejsze stosunek ceny do jakości kamery SJ4000 wydaje się rewelacyjny.


Dzięki tym zaletom kamera SJ4000 i jej nieco droższy model SJ4000 WiFi, stały się jednymi z najpopularniejszych modeli kamer na rynku, a jednocześnie najczęściej podrabianych kamer na Świecie.


Wychodząc na przeciw naszym klientom, oferujemy oryginalne kamery SJCAM po bardzo atrakcyjnych cenach.

Teraz możesz mieć pewność, co do jakości zakupowanego produktu. Firma ProLine.pl podjeła bezpośrednią współpracę z firmą VIOFO LTD właścicielem marki SJCAM, dzięki czemu macie Państwo dostępne w najlepszej cenie oryginalne kamery SJCAM.