Komórkowa sieć Play wprowadza świąteczną promocję dla użytkowników Play na kartę, którzy do końca 2014 roku będą mgli prowadzić nielimitowane rozmowy z wszystkimi sieciami za nie więcej niż 10 złotych.

Od poniedziałku (24 listopada 2014 roku) w sieci Play trwa "Promocja świąteczna w Play na kartę". W ramach promocji, użytkownik który aktywuje usługę otrzymuje możliwość wykonywania nieograniczonych, krajowych połączeń głosowych do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych po wydaniu 10 zł na takie połączenia (od momentu aktywacji). Z nielimitowanych rozmów można korzystać do końca 2014 roku.

Promocję można aktywować za pomocą tzw. krótkiego kodu *111*623*1# lub wysyłając wiadomość SMS o treści START.623 na bezpłatny numer telefonu 111. Aktywacji można dokonać także za pośrednictwem Play24.pl

Aby mieć możliwość korzystania z usługi, użytkownik musi utrzymywać okres ważności połączeń wychodzących.

Promocja dostępna jest dla użytkowników ofert: Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na kartę, Play Karta, Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Lubię to!, Formuła MINI MAX na Kartę, Formuła Play na Kartę.

[Łukasz Szewczyk]