Modecom jest gotowy na premierę systemu operacyjnego Microsoft. Producent już w dniu premiery dostarczy na rynek nowy tablet z zainstalowaną pełną wersją systemu Windows 10.

W pierwszej kolejności nowy system operacyjny Windows 10 zostanie zainstalowany na docenionym przez klientów tablecie Modecom FreeTAB 8025 IPS IB.

Modecom postawił na kompleksowe rozwiązania. Producent zadbał o to, aby zaoferować klientom gotowe produkt, tj. tablet z wgranym fabrycznie najnowszym systemem operacyjnym.

Przypomnijmy, że Modecom FreeTAB 8025 IPS IB to zamknięty w smukłej oraz lekkiej obudowie 8-calowy tablet oferujący parametry techniczne, które zapewniają wydajność urządzenia. Jednostką kontrolującą tablet jest czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics. Obrazy wyświetlane są na wyraźnym i jasnym 8 - calowym ekranie z matrycą IPS w proporcji 16:10 i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Dodatkowo tablet wyposażono w 1GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci flash.

Tablet Modecom FreeTAB 8025 IPS IB z Windows 10 jest dostępny na rynku w cenie 349 zł.

[Łukasz Szewczyk]