Od poniedziałku (8 czerwca 2015 roku) wszyscy użytkownicy usług "na kartę" w komórkowej sieci Plus mogą korzystać z nowej w promocji - jeśli cztery razy doładujesz swoje konto, to piąte zasilenie otrzymasz gratis.

Z nowej promocji Plusa "5te doładowanie gratis" mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, Plus Internet na Kartę.

Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:
  • zapisać się do promocji poprzez wysłanie na nr 8844 bezpłatnego SMSa o treści START,
  • czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,
  • po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.

Jedyne o czym klient musi pamiętać, to żeby jego konto przez cały czas było aktywne dla usług wychodzących. Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje "wyzerowany" i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Przyznane bonusowe zasilnie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.

[Łukasz Szewczyk]