Magazyn danych do najtrudniejszych zadań. SANDISK EXTREME PORTABLE SSD (1050 MB/s).

Extreme

Wytrzymały, przenośny dysk SSD SanDisk Extreme gwarantuje szybkość transferu z prędkością odczytu do 550MB/s**. Dzięki temu jest idealnym narzędziem do zapisywania i edytowania zdjęć i plików wideo o dużej rozdzielczości. Dzięki klasie wytrzymałości IP 551 i solidnej konstrukcji, dysk jest odporny na deszcz, zachlapania, pył i upadki.

Dzięki dużej pojemności, urządzenie doskonale sprawdza się podczas długich sesji fotograficznych - możesz przechowywać na nim całe portfolio lub zapisywać na bieżąco swoją pracę. Dysk przenośny SSD SanDisk Extreme, o kompaktowej konstrukcji i małym rozmiarze, działa na komputerach PC i Mac i jest objęty trzyletnią ograniczoną gwarancją.

Dysk jest odporny na wilgoć, pył oraz wstrząsy. Cechy te zapewniają mu niezwykłą wytrzymałość.

Thutfj
Sandiskportable

Funkcje i zalety:

-Prędkość odczytu do 550 MB / s** -Dzięki pojemności do 2 TB zyskasz dużo miejsca na wysokiej jakości zdjęcia, filmy i pliki dźwiękowe -Wytrzymały, odporny na wilgoć i pył (klasa IP 55) -Odporny na wstrząsy dysk SSD zapewniający większą trwałość -Kompaktowy, mały rozmiar - Małe jest lepsze!Przenośny dysk SSD SanDisk Extreme zapewnia największą wydajność i pojemność przy rozmiarze mniejszym niż smartfon.
-Opracowany, by działać z systemami Windows i Mac, przenośny dysk SSD SanDisk Extreme jest wyposażony w złącze USB 3.1 Type-C, kabel USB z wtykami Type-C i adapter Type-C do Type-A, co oznacza, że dysk będzie działał z komputerami PC i Mac nawet starszego typu.