Playground Games przygotowuje się do udostępnienia dużej paczki poprawek do gry Forza Horizon 3. W aktualizacji mają znaleźć się rozwiązania większości problemów, które gracze zgłaszali twórcom od premiery. Największego ciężaru pozbędą się posiadacze PC-tów, ponieważ to właśnie ta platforma została dotknięta największą ilością kłopotów, włączając w to również spadki płynności gry.

W świecie fanów wyścigówek Forza Horizon zebrała świetne recenzje i z pewnością można stwierdzić, że jest to produkcja udana. Niestety nie ustrzegła się ona problemów natury technicznej, jednak twórcy nie zamierzają pozostawić swoich klientów na lodzie.

Według informacji na oficjalnej stronie tytułu w najbliższym czasie w ręce graczy zostanie oddana paczka łatek, które wyeliminują problemy dotyczące wydajności (zagadnienie dotyczy głównie Windowsa 10). Aktualizacja ułatwi również korzystanie z wszelkiego rodzaju kontrolerów, w tym oczywiście kierownic (między innymi modelu Logitech G27). Wiemy również, że nie będzie to jedyna aktualizacja i twórcy planują wydawanie łatek również w przyszłości.