Prestigio wprowadza do oferty siedmiocalowy model Wize 3057 3G. Tablet w połączeniu z wbudowanym modemem 3G i wydajnym dwurdzeniowym procesorem, pozwala na pracę w każdych warunkach.

Nowy MultiPad Wize 3057 3G oferuje mobilność za sprawą kompaktowych wymiarów dających wrażenie lekkości i poręczności urządzenia. Obecność modemu 3G pozwoli na dostęp do internetu w każdym miejscu na ziemi. Możemy oglądać filmy, słuchać muzyki, a rozrywka online jest zawsze w zasięgu ręki.

MultiPad Wize 3057 3G pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora zapewniającego płynną obsługę aplikacji i multimediów przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu baterii. Funkcjami tabletu nawigujemy przy pomocy siedmiocalowego wyświetlacza prezentującego rozdzielczość 1024x600 pikseli i 16 milionów kolorów. Obraz jest zatem wyrazisty, nawet przy dynamicznych ujęciach, a to za sprawą matrycy wykonanej w technologii TN.

System Android 4.4 działa stabilnie i płynnie, a użytkownik ma dostęp do wielu przydatnych usług, takich jak sklep Google Play, gdzie zgromadzono ponad 1.5 miliona aplikacji, a także map, poczty Gmail czy wirtualnego dysku. Darmowo można też korzystać z 200GB przestrzeni w chmurze Prestigio MultiCloud, w razie gdyby skończyło się miejsce na karcie SD o pojemności do 32GB.

Producent rozwija także autorski kontent w postaci sklepu MultiStore, gdzie po zarejestrowaniu użytkownik może pobierać darmowe aplikacje lub kupować promocyjnie wycenione gry i programy. Przydatne do usprawnienia pracy tabletu mogą być aplikacje takie jak MC Afee, Clean Master czy Dr Booster odpowiadające za bezpieczeństwo, zużycie baterii i porządek w zasobach urządzenia.

[Łukasz Szewczyk]