Z radością informujemy Państwa iż ProLine otrzymał status oficjalnego dystrybutora produktów marki Silverstone na terenie Polski. Status ten umożliwia dokonywania bezpośrednich zakupów od Silverstone oraz gwarantuje pełne wsparcie marketingowe, technologiczne i techniczne. Firma ProLine jest także jedynym oficjalnym w Polsce partnerem, który posiada status dystrybutora marki Silverstone. ProLine i Silverstone współpracują razem od ponad 5 lat, a otrzymanie tego niezwykle ważnego statusu oficjalnego dystrybutora pozwoli na zwiększenie skali prowadzonego wspólnie biznesu. Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do działu hurtowego ProLine.

Proline Silverstone Dystrybucja

SilverStone została założona w 2003 roku i jest uznanym liderem w swojej dziedzinie. Wywodząc się z elitarnego grona inżynierów, rozpoczęła naszą misję dostarczania produktów, które inspirujące. Od tego czasu Silverstone stale rozszerza linie produktowe, jak również liczbę modeli, dając w ten sposób szereg możliwości. Dzięki centrom dystrybucyjnym w różnych regionach globu, produkty Silverstone można zobaczyć niemal na całym świecie. Celem jest dostarczanie rozrywki z integracją zaawansowanych technologii, które są funkcjonalne i przyjemne w użyciu.

Centrala Silverstone Taiwan

Silverstone Technology, zapewnia najwyższy poziom standardów w projektowaniu i produkcji obudów komputerowych, zasilaczy i akcesoriów. Dążenie do najwyższej klasy estetyki jest bezwzględne, zespoły oddanych inżynierów ciągle szukają najlepszych technologii, które odpowiadają użytkowników końcowym na ich potrzeb i uczynią produkty nie tylko wysublimowane technologicznie ale i piękne.

Filozofia Silverstone Technology oparta jest na przekonaniu, że wiedza jedynie innowacyjnych rozwiązaniach przemysłowych nie jest wystarczająca. Celem firmy jest, aby upewnić się, że wiedza ta jest dostarczana do wszystkich produktów z spójnie z oczekiwaniami klienta i jego maksymalnym zadowoleniem. SilverStone Technology rozwija się doskonale w świecie ciągłych wyzwań i szybkiego postępu technologicznego, tworząc przy okazji nowe standardy estetyczne w branży.

Zobacz wszystkie produkty marki Silverstone

Proline Centrala Flag