Model TS-212P jest wydajnym, a mimo to łatwym w użytkowaniu, sieciowym centrum przechowywania danych. Zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, synchronizację, zdalny dostęp oraz domową rozrywkę. Dzięki osobistej chmurze, użytkownik ma nieprzerwany dostęp do swoich plików; wszystkie pliki są cały czas pod kontrolą. Przekonaj się, jak TS-212P z systemem operacyjnym QTS 4.0 może sprawić, że funkcjonowanie w świecie cyfrowym będzie łatwiejsze, prostsze i wygodniejsze.


 • Organizacja treści i kopii zapasowych w jednej scentralizowanej lokalizacji.
  • Synchronizacja plików między komputerami, tabletami i urządzeniami mobilnymi.
  • Korzystanie z dużej kolekcji zdjęć, nagrań muzycznych i plików wideo, udostępnianie i rozbudowywanie jej.
  • Oglądanie filmów w rozdzielczości HD lub rodzinnych filmów wideo na telewizorze - strumieniowanie ich przez różne odtwarzacze sieciowe.
  • Dostęp do wszystkich plików użytkownika, zarządzanie nimi i korzystanie z nich z poziomu tabletu lub smartfonu.
  • Możliwość korzystania z centrum aplikacji (App Center) z ponad 90 aplikacjami instalowanymi na żądanie w celu zwiększenia puli aplikacji dostępnych w modelu TS-212P.

   Łatwe konfigurowanie systemu

   Latwe Konfigurowanie Systemu Serwer Qnap 212p
   Model TS-212P umożliwia instalację systemu bez używania płyty CD. Aby skonfigurować system i pobrać wybrane przez siebie programy użytkowe, wystarczy po prostu wejść na portal konfiguracji ustawień start.qnap.com i postępować zgodnie ze wskazówkami. Dla początkujących użytkowników TS-212P oferuje opcję "konfiguracja automatyczna", dzięki której w prosty sposób w TS-212P zostają wybrane zalecane ustawienia. Wszystkie ustawienia można elastycznie zmienić na późniejszym etapie po zakończeniu instalacji.
   Intuicyjna obsługa, zero nauki

   Intuicyjna Obsluga Serwer Plikow Qnap 212pModel TS-212P jest wyposażony w zupełnie nowy system operacyjny QTS Turbo NAS. Jego konstrukcja wielookienkowa i możliwość pracy wielozadaniowej skutecznie zwiększają wydajność działania systemu. Inteligentny pulpit ma do zaoferowania wiele nowatorskich funkcji, m.in. menu główne, graficzny panel sterowania, ikony przesuwane metodą przeciągnij i upuść, wiele pulpitów, indywidualnie wybierane tapety oraz inteligentny pasek narzędzi. Rozpoczęcie korzystania z systemu nie wymaga prawie w ogóle nauki.
   Prywatna chmura bez ograniczeń