Od samego początku, kiedy Oculus Rift zadebiutował na Kickstarterze w 2012 roku, technologia VR wzbudziła ogromne zainteresowanie. Kilka dni temu a dokładnie, 28 marca 2016 roku, kiedy rozpoczęły się dostawy Oculus Rift CV1, wybuchło prawdziwe szaleństwo związane z wirtualną rzeczywistością (VR). Począwszy od 2016 roku techologia VR będzie bez wątpienia najgorętszym segmentem produktów i gadżetów znanych człowiekowi, wypalając głębokie dziury radości w oczodołach, głowach i kieszeniach konsumentów! Co zrobić taką ilością ciepła? Poznaj Cryorig Air Fan VR! Cryorig Air Fan VR jest najlepszym towarzyszem każdego użytkownika zestawu do wirtualnej rzeczywistości! Dzięki niemu wart ponad tysiąc złotych Oculus Rift CV1 będzie chłodny i bezpieczny. Nie ryzykuj! Wypalenie odcisku maski na twarzy to nic przyjemnego! Kup Cryorig Air Fan VT i pozbądź się problemu!

Cryorig Air Fan Vr 20160401 Cover Big

Korzystając z wieloletniego doświadczenia Cryorig w technologiach rozpraszania ciepła, najlepszych modelach ciepłowodów, oraz wysokiej klasy wentylatorach sterowanych przez PWM, Cryorig Air Fan VR chłodzi okulary wirtualnej rzeczywistości pozostając praktycznie bezgłośnym. Opatentowana technologia odwróconego przepływu powietrza, pozwala Air Flow VR pracować na zasadzie blowera. Powoduje ona strzelanie chłodnymi strugami powietrza z oczu użytkownika w celu schłodzenia Oculusa! Dodatkowo, wyposażony w czuły na dźwięk system oświetlenia LED jest w stanie odbijać hałasy dochodzące z zewnątrz tak abyś mógł skoncentrować się na rozgrywce. Opatentowany niedawno system Eye Blindingly Bright LED (EBBD) przekształci Twojego zwykłego Oculusa Rift CV1 w najfajniejszy klubowy dodatek na każdą imprezę!

Cryorig Air Fan Vr 20160401 02 Parkiet

Dla Cryorig rok VR jest bardzo ekscytujący. Cryorig jest na niego gotowe, chłodząc odpowiednio Twój ulubiony zestaw VR za pomocą najlepszych technologii i innowacji. Wypalanie oczu i odciskanie twarzy nie jest fajne! Cryorig jest fajne! Korzystaj z Cryorig Air Fan VR, wirtualnego chłodzenia redundantnego. Ten produkt będzie miał swoją premierę 1 kwietnia na całym świecie!

Cryorig Air Fan Vr 20160401 Chlodzenie