Upoluj Okazje

Firma Proline, wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom klientów wprowadziła bardzo atrakcyjną ofertę markowych komputerów, w niezwykle niskich cenach.
Produkty te niczym nie różnią się od "fabrycznie zapakowanych", a ich cena jest niezwykle atrakcyjna. Można przeznaczając ten sam budżet pozwolić sobie na "mocniejszy zestaw", lub zaoszczędzić kilka set złotych, i pozwolić sobie kupić coś jeszcze.

Komputery markowe cechują się eleganckim wzornictwem, jak i umiejętnie dobranymi markowymi podzespołami. Nie znajdziemy w nich kiepskich zasilaczy, lub hałaśliwych układów chłodzenia. Rozwiązania konstrukcyjne są dokładnie przemyślane, a jakość tych produktów potwierdzają opinie na forach internetowych.

W naszej ofercie znajdują się również mało gabarytowe jednostki, takie jak Acer AX3400 lub AX3960 które, pomimo niewielkich rozmiarów, oferują bardzo dobre osiągi.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ciekawą alternatywą. Wszystkie komputery są objęte 12 miesięczną gwarancją, jak i pogwarancyjną opieką serwisową.


Piec Komputerow Acer