Prestigio MultiPhone PSP5508DUO to zaawansowany technologicznie smartfon, który cechuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Mamy tu 5-calowy ekran IPS, ośmiordzeniowy CPU, system Android 4.4, aparat główny z matrycą 13MPx czy przydatny tryb DaulSim.

MultiPhone PSP5508DUO posiada 5'' wyświetlacz o rozdzielczości 720x1280 pikseli zabezpieczony przez wytrzymałą powłokę szkła DragonTrail, która chroni przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Aparat główny posiada matrycę 13MPx z pomocniczym autofokusem i podwójnym doświetleniem LED, przedni wyposażono w 5MPx matrycę.

MultiPhone PSP5508DUO korzysta z trybu dual SIM, co daje użytkownikowi możliwość integracji dwóch niezależnych linii telefonicznych w obrębie jednego urządzenia. Jedna karta może służyć do tradycyjnych dla telefonu zadań, takich jak dzwonienie i komunikacja tekstowa, a drugą możemy przeznaczyć do transferu danych - korzystna taryfa operatora bądź darmowy Aero2.

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO jest smartfonem do różnorodnych zastosowań wymagających zaawansowanych parametrów. Aparat główny z matrycą 13MPx, pomocniczym autofokusem i podwójnym doświetleniem LED dostarcza wyrazistych, ostrych zdjęć i klipów, podczas gdy frontowa matryca 5MPx spełni rolę narzędzia do popularnych selfies i wideo rozmów.

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4, który oferuje zwiększoną wydajność, dopracowany wygląd i wiele nowych funkcji. Elegancki interfejs użytkownika w połączeniu z optymalizacją produktywności stanowią o jakości tej nowej platformy.

Model PSP5508DUO oferuje gamę dodatkowych usług i aplikacji:
  • MultiCloud: darmowa, bezpieczna chmura o pojemności 200GB dla klientów Prestigio;
  • OfficeSuite Pro: lider mobilnego oprogramowania biurowego do edycji dokumentów;
  • Prestigio eReader: aplikacja do otwierania e-książek zgromadzonych w bibliotece Prestigio;
  • NavitelNavigator: aplikacja nawigacyjna dla użytkowników prywatnych i zastosowań flotowych:
  • McAfee: zaawansowany program antywirusowy do użytku na urządzenia mobilne;
  • Prestigio MultiStore: platforma z wyselekcjonowanymi aplikacjami, dostępnymi dla użytkowników z poziomu urządzeń Prestigio.

Smartfon PSP5508DUO zadebiutuje w sierpniu w cenie 899 zł.

[Łukasz Szewczyk]