Firma Lenovo nie chce zatrzymać się tylko na pięciu nowych smartfonach, które pokaże na MWC 2015. Poza Vibe X3, S1, P1, P1 Pro i Shot będzie także model Max, który wyróżnia się rysikiem i systemem operacyjnym Android. To powinno zapewnić dużo ciekawych możliwości tego urządzenia.

Flagowcem Lenovo ma być Vibe X3: obudowa z metalu, 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, aparat 20 Mpix (podwójna dioda LED), czytnik linii papilarnych (tylna obudowa). Producent podobno sporo uwagi poświęci w tym modelu kwestii dźwięku. Vibe S1 ma się wyróżniać m.in. różnokolorowymi obudowami. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na jego temat.

Lenovo Max zaoferuje 6-calowy ekran o rozdzielczości QHD, który będzie można obsłużyć rysikiem AnyPen, który prowopodobnie zostanie on dołączony do zestawu z urządzeniem. Na pokładzie ma znaleźć się bateria o pojemności 4000 mAh, co jest niezbędne przy tak dużym ekranie. Vibe Max zaoferuje czytnik linii papilarnych, łączność NFC oraz wydajny SoC, jednak nie podano jaki układ wybrało Lenovo.

Pozostałych informacji dowiemy się podczas targów MWC 2015 w Barcelonie, które startują już 2 marca. Lenovo zapewnia, że smartfon będzie jednym z ciekawszych w ofercie i powinien spotkać się ze sporym zainteresowaniem.