Orange, podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym oferuje klientom możliwość zakupu paczki danych w postaci 6 GB, którą można wykorzystać w trakcie wakacji. Za jedyne 6 złotych!

Orange poinformowało o nowej ofercie dla własnych klientów i jest nią 6 GB internetu mobilnego, który można wykorzystać w trakcie wakacji. Taka paczka danych kosztuje zaledwie 6 złotych i można z niej korzystać przez dwa miesiące od momentu aktywacji.

Jak to działa? W bardzo prosty sposób. Najpierw musicie upewnić się, że macie jedną z następujących taryf od pomarańczowych: Orange Yes, Orange One, Orange POP lub Nowe Orange Go. Usługa jest również dostępna w ofertach Zetafon i Minutofon. Jeśli spełniacie kryteria, to pakiet 6 GB internetu za 6 złotych aktywujecie na dwa sposoby:
  • wysyłając SMS o treści AKT6 pod numer 260;
  • wbijając na klawiaturze kod *110*77#, który należy zatwierdzić zieloną słuchawkę;

Po aktywowaniu pakietu mamy maksymalnie 60 dni na jego wykorzystanie. Warto dodać, że usługę można uruchamiać dowolną ilość razy, a jej stan można sprawdzić wysyłając SMS o treści Stan 6 na numer 260. Nowa oferta Orange obowiązuje od 15 czerwca do 31 sierpnia tego roku.

To nie pierwszy raz, gdy Orange oferuje własnym klientom tego typu usługi. W zeszłym roku uruchomiono na wakacje podobną ofertę, a pod koniec kwietnia pomarańczowi oferowali możliwość nabycia 2 GB internetu na majówkę za jedyne 2 złote.