Informacje archiwalne

Produkt o kodzie COUGAR_A400 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Zasilacz Cougar A400 400W 80Plus Bronze

Dodaj swoją ocenę | kod: COUGAR_A400

Opis Zasilacz Cougar A400 400W 80Plus Bronze

Zasilacz komputerowy w standardzie ATX 2.3 o mocy 400W. Chłodzony jest za pomocą wentylatora o średnicy 120mm. Wyposażony jest w aktywny układ PFC, zabezpieczenia OVP, OTP, SCP i OPP/OLP.

Wyposażony jest w aktywny układ PFC i charakteryzuje się niezwykle wysoką efektywnością do 89% skuteczności, zgodne z certyfikatem 80-PLUS BRONZE. Olbrzymi, 120mm wentylator zapewnia właściwe chłodzenie dla jednostki, jest jednocześnie cichy i trwały. Specjalnie zaprojektowany kontroler, dostosowuje prędkości obrotową do temperatury zasilacza, jednak nawet na najwyższym poziomie obrotów, wentylator pracuje na tyle spokojnie by być ledwo słyszalnym. Automatyczne rozłożenie obciążenia dla wielu linii 12V do oddzielnego zasilania GPU i CPU. Jeśli użytkownik nie używa wszystkich linii, zasilacz automatycznie przekieruje potrzebną moc na linie obciążone. Poprawia to wydajność na wyjściu 12V co jest bardzo istotne dla systemów z wysokiej klasy kartami graficznymi podłączonymi w trybie SLI lub CrossFire zapewniając im wysoką stabilność napięcia i bezpieczeństwo komponentów.

Zasilacz posiada kompletny system zabezpieczeń. UVP (Zabezpieczenie podnapięciowe) - Jeśli napięcia spadnie poniżej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. OVP (Ochrona przeciwprzepięciowa) - Jeśli napięcia wzrośnie powyżej określonej wartości tolerancji na jednej z linii, zasilacz wyłączy się automatycznie. SCP (zabezpieczenie przeciw zwarciowe) - W przypadku zwarcia funkcja ta zapobiega uszkodzeniu najważniejszych elementów zasilacza. OPP (zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe) To zabezpieczenie włącza się w sytuacji gdy system wymaga większej mocy niż zasilacz jest w stanie dostarczyć. OCP (zabezpieczenie nad-prądowe) - Jeśli obciążenie na jednej z linii przekracza jej dopuszczalne parametry, zasilacz wyłączy się automatycznie. OTP (zabezpieczenie przeciw przegrzaniu) - zabezpiecza przed przekroczeniem zbyt wysokiej temperatury i przegrzaniem zasilacza.

Cechy produktu Zasilacz Cougar A400 400W 80Plus Bronze

Moc400 W
StandardATX
Odpinane przewodyNie
Układ PFCAktywny
Waga1,85 kg
Średnica wentylatora120 mm
PodświetlenieNie
Ilość wentylatorów1
Wymiary150 x 86 x 140 mm
Certyfikaty80+ BRONZE
ProducentCougar


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.