T-Mobile ulepsza taryfy szybkiego Internetu mobilnego LTE 4G. Teraz wraz z aż 70 GB transferu danych miesięcznie przygotowano promocję - w pakiecie z routerem LTE Huawei E5577C otrzymają smartfon Acer Liquid Z205 w prezencie.

T-Mobile przygotował wakacyjną ofertę dedykowaną klientom indywidualnym, na którą składają się w pakietach oferujących od 5 GB do nawet 70 GB miesięcznego limitu danych. Na stałych klientów T-Mobile czeka dodatkowy rabat w wysokości 10 zł do wykorzystania co miesiąc, niezależnie od pakietu, który wybiorą.

W zależności od wybranej opcji T-Mobile udostępnia w ramach abonamentu dodatkowe usługi multimedialne, które gwarantują użytkownikom cyfrową rozrywkę dostępną na wszystkich urządzeniach mobilnych i w najlepszej sieci LTE 4G. A jest w czym wybierać, ponieważ do dyspozycji klientów T-Mobile oddaje m.in. bibliotekę e-booków z serwisu Legimi, hity filmowe, bajki i seriale dostępne w Strefie T-Mobile w player.pl oraz dostęp do ponad 30 milionów utworów z serwisu muzycznego Tidal.

Na wielbicieli technologicznych nowinek czeka także router mobilny LTE Huawei E5577C, który klienci mogą kupić w zestawie z taryfą. To poręczne urządzenie zapewni transmisję danych z prędkością LTE oraz dzięki mocnej baterii może pracować nawet do 6 godzin bez potrzeby ładowania urządzenia. W zależności od wybranej taryfy router można nabyć już od 9 zł.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup routera Huawei, otrzyma za darmo smartfon Acer Liquid Z205 - niewielki gabarytowo telefon, wyposażony w system Android, gniazda dwóch kart SIM (jedna z nich to microSIM) i wbudowane 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć za pomocą karty microSD.

Z promocji mogą skorzystać klienci, wybierający jedną z taryf Internetu mobilnego z 24-miesięczną umową.

[Łukasz Szewczyk]