Zapraszamy do obejrzenia nowej sesji zdjęciowej przygotowanej przez Malik Customs. Tym razem do studia trafiły między innymi Phanteks Enthoo Evolv, będącą innowacyjnym podejściem do tematu przyszłości obudów komputerowych oraz Corsair Hydro H105, który jest jednym z najwydajniejszych chłodzeń AIO (All-In-One).

Phanteks Enthoo Evolv

PHANTEKS Enthoo EVOLV to aluminiowy Mini-Tower o minimalistycznym wyglądzie i dość małych rozmiarach, a mimo tego pomieścimy w środku bardzo dużo komponentów i części. Nie da się ukryć, że coraz mniej osób montuje w swoich komputerach jakiekolwiek napędy na płyty i producent poszedł tutaj z duchem czasów. Obudowa firmy PHANTEKS nie ma z przodu żadnej zatoki 5.25 cala, a tylko z tyłu jest jeden wolny slot. Takie rozwiązanie powoduje, że na froncie elegancko prezentuje się minimalistyczny panel ze szczotkowanego aluminium. Osoby, które szukają małej obudowy do chłodzenia wodnego, można powiedzieć, że trafiły do raju. Na dole PHANTEKS Enthoo EVOLV ma gotowe mocowanie na różnego rodzaju pompy, na przodzie mocowanie na rezerwuar oraz chłodnicę 240mm. Na tyle obudowy mamy miejsce na chłodnicę 140mm, a na samej górze na rozmiar 280mm. Obudowa ma prawy panel boczny z oknem, więc nasze watercoolingowe dzieło będziemy mogli oglądać na żywo w czasie pracy.
Phanteks Enthoo Evolv

Corsair Hydro Series H105

Corsair Hydro Series H105 zapewnia ekstremalne chłodzenie procesora. Radiator 240mm (2 x 120mm) wyposażony jest we dwa wysoko wydajne wentylatory SP120L dla najlepszego rozpraszania ciepła, niezbędnego przy podkręconym procesorze. Kontrola obrotów realizowana przez układ PWM pozwala precyzyjnie ustawiać w danej chwili poziom hałasu i wydajności. Instalacja jest prosta dzięki zapince pozwalające na bez-narzędziowe założenie bloku na procesorze. Trzy kolorowe obręcze pozwalają dopasować jego wygląd do reszty komponentów. Podobnie jak w przypadku pozostałych członków rodziny Corsir Hydro, nie wymaga on napełniania ani serwisowania.
Corsair Hydro Series H105

Phanteks Enthoo Evolv I Corsair Hydro H105 Dsc6246

Phanteks Enthoo Evolv I Corsair Hydro H105 Dsc6255

Phanteks Enthoo Evolv I Corsair Hydro H105 Dsc6265

Phanteks Enthoo Evolv I Corsair Hydro H105 Dsc6274

Phanteks Enthoo Evolv I Corsair Hydro H105 Dsc6277

Phanteks Enthoo Evolv I Corsair Hydro H105 Dsc6288