Elektroniczne nianie D-Linka za pomocą tabletu bądź smartfona umożliwiają zdalny kontakt z dzieckiem.

D-Link, dostawca zaawansowanych rozwiązań dla biznesu i cyfrowego domu rozszerza swoje portfolio produktów do opieki nad dziećmi o dwa modele kamer. Po sukcesie wprowadzonej na poczatku tego roku na polski rynek elektronicznej niani EyeOn Baby (DCS-825L), klienci otrzymują teraz dwa nowe modele tych urządzeń - EyeOn Baby Junior (DCS-800L) i EyeOn Baby Junior Plus ( DCS-820L) w atrakcyjnych cenach cenach.

Młodsi bracia - Junior i Junior Plus


Nowe elektroniczne nianie przygotowano z myślą o rodzicach, którzy chcą mieć niezawodne narzędzie wspierające ich w opiece nad dzieckiem i nie potrzebują rozbudowanej funkcjonalności flagowego modelu EyeOn Baby (DCS-825L).
Kamery zapewniają rodzicom zdalną kontrolę zachowania malucha przez całą dobę. Zarówno EyeOn Baby Junior, jak i EyeOn Baby Junior Plus umożliwiają dwukierunkowe przesyłanie głosu i oglądanie obrazu dobrej jakości z wieloma szczegółami. Dodatkowo wbudowane czujniki monitorują otoczenie, w którym przebywa dziecko i w razie potrzeby wysyłają powiadomienie o wykrytym ruchu albo płaczu dziecka.

Prostota działania dzięki chmurze mydlink


Obraz z kamery można odbierać na mobilnych urządzeniach - smartfonach, laptopach lub tabletach wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu, z sąsiedniej ulicy, dowolnego kraju Europy lub z innego kontynentu. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mydlink Baby na iPhone'a, iPada lub urządzenie z systemem Android, by możliwe stało się łączenie się z kamerami i obserwacja dziecka, mówienie do niego a także zdalne nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Konfiguracja aplikacji trwa kilka chwil, a w jej trakcie użytkownik może zapoznać się ze wszystkimi funkcjami urządzeń.

W kamery wbudowano pięć kołysanek, pomagających usypiać dziecko oraz diody podczerwieni. Dzięki nim można sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem w nocy bez budzenia go włączanymi światłami. Nowoczesne wzornictwo oraz wymienne kolorowe pierścienie sprawią, że kamery wkomponują się w każdy pokój.

DCS-800L to budżetowa, najmniejsza z elektronicznych niań, natomiast dodatkową cechą EyeOn Baby Junior Plus jest gniazdo na pamięć w postaci karty SD, na której można zapisać filmy i zdjęcia dziecka.

Ciekawą funkcją obydwu modeli jest możliwość utworzenia własnej sieci Wi-Fi. Dzięki temu do kamer można podłączyć się nawet tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu. To czyni z nich idealne elektroniczne nianie w podróży lub miejscach, gdzie dostęp do Internetu jest utrudniony.

Dostępność i cena


Obydwa modele kamer można już kupić we wszystkich autoryzowanych salonach sprzedaży oraz w sklepach internetowych w Polsce. Sugerowana cena EyeOn Baby Junior Plus wynosi 399 zł, natomiast EyeOn Baby Junior wynosi 349 zł. Szczegółowe informacje o produktach znajdują się na stronie: dlink.pl.

O firmie D-Link


D-Link jest jednym z głównych światowych dostawców infrastruktury sieciowej.

Od ponad 27 lat D-Link projektuje, rozwija i produkuje wielokrotnie nagradzane rozwiązania sieciowe, bezprzewodowe, nadzoru IP, do przechowywania danych oraz zapewniania bezpieczeństwa. Szeroka gama produktów sieciowych trafia do organizacji i konsumentów za pośrednictwem globalnej sieci partnerów i dostawców usług. D-Link rozumie znaczenie dostępu, zarządzania, bezpieczeństwa i współdzielenia danych, jak też cyfrowych treści. Firma jest pionierem wielu technologii IP umożliwiających stworzenie w pełni zintegrowanego Cyfrowego Domu oraz sieci dla biznesu.