Orange co jakiś czas uruchamia promocje na internet mobilny, w ramach których użytkownicy sieci mogą za kilka złotych nabyć dodatkowe gigabajty internetu mobilnego. Nie inaczej jest dziś. Orange uruchomiło nowa promocję dla własnych klientów, w ramach której ci mogą zakupić 3 GB internetu za jedyne 3 zł! Gdzie tkwi haczyk? Nigdzie, gdyż oferta dostępna jest dla abonentów następujących taryf: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon.

Aktywację usługi można dokonać na dwa sposoby. Pierwszym jest wysłanie wiadomości SMS o treści AKT3 na numer 260. Drugi sposób polega na wystukaniu na klawiaturze *110*76# i zatwierdzeniu zieloną słuchawką.

Oferta dostępna jest od dziś (czyli 23 listopada) do 6 grudnia tego roku. W ten sposób aktywowana paczka na internet ma ważność 30 dni. Oczywiście, oferta pozwala na wielokrotne aktywowanie pakietów. Aktywacja usługi następuje do 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Rozliczenie danych w ofercie odbywa się na podstawie paczek danych o rozmiarze 50 kB.