W odpowiedzi na zapowiadane przez AMD wprowadzenie na rynek procesorów Ryzen oraz podstawki AM4, firma Cryorig dostarczy darmowy zestaw montażowy na tę platformę wkrótce po jej oficjalnej premierze. Wszyscy użytkownicy rozwiązań Cryoriga, które natywnie wspierają podstawki AMD będą mogli całkowicie bezpłatnie otrzymać nowy pakiet prosto do domu, a każda nowa partia coolerów otrzyma go w komplecie.

Cryorig dostarczy zestaw AM4 każdemu obecnemu i nowemu posiadaczowi chłodzeń wspierających podstawki AMD bezpłatnie i bezpośrednio pod wskazany adres. Aby otrzymać zestaw należy wysłać na adres mailowy support@cryorig.com dowód zakupu produktu Cryorig (lub numer rejestracyjny produktu) oraz dowód zakupu jednego z następujących: procesora lub płyty głównej na podstawkę AM4. Niektórzy dystrybutorzy oraz odsprzedawcy produktów Cryorig również zostaną zaopatrzeni w nowe zestawy montażowe.

Założona w 2013 roku firma Cryorig jest innowacyjnym producentem chłodzenia i peryferiów PC, która swoimi wysokiej jakości produktami oraz oryginalnymi rozwiązaniami szybko podbiła rynek i serca użytkowników. Członkowie zespołu Cryorig to weterani posiadający doświadczenie w pracy dla renomowanych marek takich jak Thermalright, Prolimatech czy Phanteks oraz entuzjaści overclockingu i moddowania.

20170125 Cover