Każdy z producentów chciałby, żeby jego sprzęt komputerowy przyciągał uwagę jak najszerszej publiczności. Tak samo pomyślała firma CyberPower, która wprowadziła do swojej oferty bardzo unikalnie wyglądający model komputera stacjonarnego. Już można składać na niego zamówienia.

Nowość wyróżnia się przede wszystkim bardzo nietypową obudową, która podzielona jest na trzy części. Co ciekawe jest to nie tylko zabieg designerski, ale przede wszystkim praktyczny, o czym zapewnia nas sam producent. W każdym z segmentów znajduje się jeden kluczowy komponent peceta. W jedynym mamy procesor, w drugim kartę graficzną, a w trzecim dysk twardy. To właśnie ma pozwolić na brak wzajemnego nagrzewania się urządzeń i ich stabilniejszą pracę. W tej chwili nie można kupić samej obudowy, ale od razu cały zestaw. Do wyboru mamy najtańszy za 955 dolarów z procesorem AMD A10, 8GB pamięci RAM i GeForce GTX 750 Ti.

Jeżeli szukacie innych konfiguracji to powinniście odwiedzić tę stronę www: http://www.cyberpowerpc.com/landingpages/Trinity/