Doładowanie bezpośrednio z telefonu to najszybszy sposób na uzupełnienie konta pre-paid. Od teraz klienci użytkownicy usług "na kartę" w komórkowej sieci Plus mogą to zrobić korzystając z aplikacji mobilnej mPotwór.

Nowym kanałem doładowań w Plusie został mPotwór - dedykowana aplikacja mobilna (Android, iOS, Windows Phone) służąca do doładowań usług na kartę. Pozwala ona na doładowywanie telefonu prepaid z karty płatniczej (debetowej lub kredytowej) za pomocą płatności MasterPass (dawniej MasterCard Mobile), a transakcje zatwierdzane są kodem mPIN. Za pomocą mPotwora można dokonać zasilenia dowolnego telefonu, zarówno własnego, jak i innej osoby, na przykład dziecka.

Początek współpracy wspiera wspólna akcja promocyjna w postaci konkursu "mPotwór daje Plus". Udział w niej może wziąć każdy, kto w okresie jego trwania dokona za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór doładowania na dowolną kwotę od 5 do 200 zł swojej karty prepaid w Plusie oraz wykona zadanie konkursowe. Zadanie polega na wykonaniu wariacji (może to być np: fraszka, wiersz, zdjęcie lub praca manualna) na temat "mPotwór daje Plusa" i przesłaniu jej na adres konkurs@mPotwor.pl lub zgłoszenie przez profili mPotwora na Facebooku lub Google+. Nagrodami głównymi w konkursie "mPotwór daje PLUSA" są karty płatnicze prepaid PlusBanku zasilone na 1000, 800 i 500 zł.

[Łukasz Szewczyk]