Lebara Mobile, europejski operator telekomunikacyjny, oferujący tanie połączenia międzynarodowe na zasadzie pre-paid, wprowadza nową ofertę dla polskich klientów i ich najbliższych za granicą.

Nowa oferta Lebara pre-paid wyróżnia to przede wszystkim połączenia do 6 krajów w Europie w cenie 19 gr/min - cena obowiązuje przy połączeniu z numeru Lebara w Polsce na numer Lebara w jednym z 6 krajów: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Francja, Dania, Hiszpania. To właśnie w tych krajach polskie rodziny najczęściej mają swoich bliskich.

Odbieranie połączeń w roamingu w strefie EU oraz EEA (Unia Europejska oraz Europejski Obszar Gospodarczy) kosztuje 19 gr/min. Dzięki temu możemy podróżować nie ponosząc wysokich opłat roamingowych. Połączenia wychodzące wykonywane w roamingu na terenie Europy, w strefie EU+ EEA kosztują 19 gr/min.

Nowa oferta to także Internet w Polsce i w roamingu za 19 gr/MB. jednocześnie, na stale w ofercie dostępne są darmowe połączenia między użytkownikami Lebara w Polsce, wystarczy posiadać doładowane konto.

Produkty Lebara dostępne są: na stronie www.lebara.pl; w sklepach sieci Żabka, RTV EURO AGD, Eko; oraz w niezależnych sieciach dystrybucji - w punkty sprzedaży, komisach GSM, kioskach.
[Łukasz Szewczyk]