Do oferty Cooler Mastera trafiła nowa, minimalistyczna klawiatura komputerowa wyposażona w mechaniczne przyciski oraz zaawansowany system podświetlenia. Zwie się Storm QuickFire Rapid-I i bazuje na przełącznikach Cherry MX, które uznawane są za jedne z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku. Co ciekawe producent zrezygnował z dodatkowych przycisków funkcyjnych na rzecz standardowej kombinacji FN+klawisz, oraz odciął sekcję numeryczną. Zabrakło również podkładki pod nadgarstki, a okalające przyciski krawędzie są bardzo wąskie.

Jak juz wspomniałem opisywana klawiatura może się poszczycić zaawansowanym systemem podświetlenia - każdy klawisz jest sterowany indywidualnie, przez co wciśnięcie go powoduje krótkotrwałe przygaszenie jego podświetlenia, które potem stopniowo jest zwiększane. Można też wybrać intensywność podświetlenia, a nawet tworzyć profile, które potem są zapisywane w pamięci klawiatury. Nie zabrakło też niewielkiego procesora na bazie architektury ARM, który nadzoruje jej pracę. Dzięki temu po podpięciu klawiatury do innego stanowiska nie trzeba wszystkiego ustawiać na nowo. Komunikacja odbywa się z użyciem portu USB.

Klawiatura Quick Fire Rapid-I będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w kwietniu w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 409 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.