Promocja Zakończona - zapraszamy wkrótce na nowe!

Razem z Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla wszystkich naszych klientów doskonałą promocję 10 rat w Zerowym oprocentowaniu. Planujesz większe zakupy? Kupuj z ProLine.pl bez żadnych dodatkowych kosztów.
Promocją objięte są Laptopy, notebooki, Ultrabook i Zestawy komputerowe i wszystkie inne produkty jakie kupisz razem z nimi.

Więc wystarczy że wybierzesz jeden produkt z poniższych kategorii a cały Koszyk zakupowy dostaniesz w Super Santander Ratach 10x0%.

Zapraszamy do zakupów:? Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10 x 0 %, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.10.2015 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 2000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł); wysokość 10 równych miesięcznych rat po 200,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych od dnia 17.11.2015 r. do dnia 30.11.2015 r. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu na zakup towarów i usług należy do Santander Consumer Bank S.A.

PROLINE Sebastian Ponikowski występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług Santander Consumer Bank S.A. oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem PROLINE Sebastian Ponikowski. Szczegóły sprawdź na www.santanderconsumer.pl