HyperX wprowadza do sprzedaży wydajne moduły HyperX Savage DDR4. Najnowsze pamięci HyperX zaprojektowano z myślą o graczach i użytkownikach szukających bezkompromisowej wydajności. Oferują one prędkości nawet do 3000 MHz, opóźnienia na poziomie CL12-CL15 oraz zostały zoptymalizowana pod kątem układów Intela Z170 i X99. HyperX jest filią Kingston Technology Company, Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci.

Pamięci z serii HyperX Savage DDR4 oferują bezkonkurencyjne połączenie wysokich prędkości oraz agresywnych timingów. Przeznaczone są one do współpracy z dwu-, cztero-, sześcio- i ośmio- rdzeniowymi procesorami Intela. Umożliwiają wydajniejsze edytowanie wideo, renderowanie grafiki 3D, pracę sztucznej inteligencji oraz granie. Ich przetaktowanie jest bardzo łatwe i nie wymaga ingerencji użytkownika w ustawienia timingów w BIOS-ie.

Dostępne jako pojedyncze moduły i zestawy 2, 4 i 8 modułów o pojemności do 64 GB, pamięci HyperX Savage DDR4 wyróżnia zapotrzebowanie na energię niższe niż w modułach DDR3 osiągnięte dzięki zasilaniu niskim napięciem 1,2 V lub 1,35 V. Elegancki, asymetryczny radiator z aluminiowego odlewu ma niski profil, mieści się pod dużymi wentylatorami procesorów i zapewnia udoskonalone rozpraszanie ciepła, obniżając temperaturę systemu. Wzornictwo pamięci doskonale uzupełnia wygląd najnowocześniejszych komputerów i wyróżnia ją spośród nudnych podzespołów konkurencji. Czarny radiator i dopasowana kolorystycznie płytka drukowana wykonane są z najwyższej jakości aluminium i wykończone diamentowym frezem.

"Cieszymy się, że udało nam się wprowadzić na rynek pamięci stworzone z myślą o prawdziwych entuzjastach gier komputerowych, którzy od swojego sprzętu wymagają jak największej wydajności." - powiedział Edward Baily, Business Manager w firmie HyperX. "Pamięci HyperX Savage DDR4 wnoszą gaming na wyższy poziom" - dodaje Edward Baily.

Zaprezentowane pamięci HyperX Savage są już dostępne w sprzedaży na rynku detalicznym. Zostały one objęta wieczystą gwarancją wraz z bezpłatną pomocą techniczną.

HyperX - produkty zaprojektowane z myślą o graczach

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportów i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, oraz PAX.

Najważniejsze cechy i zalety

  • Wyjątkowa wydajność DDR4 dzięki niskim opóźnieniom - Pamięć HyperX Savage DDR4 oferuje bezkonkurencyjne połączenie wysokich prędkości i agresywnych timingów z myślą o współpracy z dwu-, cztero-, sześcio- i ośmio- rdzeniowymi procesorami Intela, prędkości nawet do 3000 MHz i opóźnienia na poziomie CL12-CL15
  • Optymalizacja dla układów Intela Z170 i X99 - Zintegrowane profile XMP umożliwiają łatwe przetaktowanie pamięci - wystarczy wybrać odpowiedni profil. Ingerencja użytkownika w ustawienia timingnów w BIOS-ie nie jest konieczna. Pamięć HyperX Savage DDR4 jest dostępna jako pojedyncze moduły i zestawy 2, 4 i 8 modułów o pojemności do 64 GB
  • Niższe zużycie energii niż w modułach DDR3 - Obniżony pobór energii w modułach HyperX Savage DDR4 oznacza niższą emisję ciepła i wyższą niezawodność. Niskie napięcia zasilania (1,2 V lub 1,35 V) modułów Savage DDR4 zapewniają podwyższoną energooszczędność standardu DDR4
  • Radiator z aluminiowego odlewu - Asymetryczny radiator z frezem diamentowym jest wykonany z aluminiowego odlewu najwyższej jakości. Jego konstrukcja zapewnia ulepszone rozpraszanie ciepła, co podnosi niezawodność pamięci, a niski profil mieści się nawet pod bardzo dużymi wentylatorami