Jedno jest pewne - w tym roku przypada okrągła, dziesiąta rocznica wprowadzenia na rynek pierwszego iPhone'a i ekipa z Cupertino z pewnością nie pozwoli na uczczenie tego jubileuszu bez odpowiedniego przytupu. We wrześniu możemy spodziewać się ciekawych produktów, o których zaczyna być wiadomo coraz więcej!

Najprawdopodobniej podczas tegorocznej konferencji Apple zdecyduje się na prezentację aż trzech nowych modeli iPhone'a, wśród których obok Ósemki znajdą się modele 7s i 7s Plus.

Najbardziej interesuje nas dziś jednak przede wszystkim właśnie iPhone 8. W sieci pojawiły się bowiem pogłoski dotyczące kolejnych zmian w konfiguracjach tego modelu. Ósemka będzie rzekomo dostępna jedynie w dwóch wariantach - 64 i 256 gigabajtowym.

Z pewnością będą to konstrukcje przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy będą mogli pochwalić się również najbardziej zasobnymi portfelami. Cena flagowca może osiągnąć nawet 1000 dolarów. Nic więc dziwnego, że producent nie chce proponować za takie pieniądze 32 GB pamięci na dane...

Lukę tę zapełnią najprawdopodobniej właśnie modele 7s i 7s Plus, które będą dostępne w takich samych wariantach, jak ubiegłoroczne Siódemki. Przypomnijmy, że przy okazji ich premiery w 2016 roku Apple również postanowiło wykreślić ze swojego portfolio dwa warianty - 16-sto i 64-gigabajtowe.

Jak zawsze przy tego typu informacjach podkreślamy jednak, że są to jedynie niepotwierdzone plotki, a na pewne wiadomości przyjdzie nam zapewne poczekać do września - jak co roku. :)