Nie czekaj, skorzystaj z promocji Masz Wybór i ciesz się z niesamowitego programu zapewniającego bezpieczeństwo Twojego komputera Norton Internet Security.

Aby skorzystać z promocji kup program Norton Internet Security 21 2x1User BOX Promocja i zarejestruj się do 31 grudnia 2014 roku i skorzystać z Promocji 2 w cenie 1.
  • Chroń się on-line przez 2 lata.
  • Chroń się on-line przez rok i zapewnij komuś ochronę w prezencie!
Norton Promocja Masz Wybór 2w1

Aby skorzystać z oferty, należy wykonać następujące 3 kroki:

  1. Zainstalować i aktywować produkt marki Norton na komputerze.
  2. Upewnić się, że posiadasz 25-znakowy klucz aktywacyjny produktu ktory musisz wprowadzić w kolejnym etapie.
  3. Zaakceptować warunki i kliknąć przycisk kontynuacji.

Warunki regulaminu

Aby kontynuować, musisz przeczytać i zaakceptować Warunki regulaminu oraz Politykę prywatności.

Ważne informacje

W przypadku problemów z rejestracją produktu należy kontaktować się bezpośrednio z pomocą Nortona bez problemu aktywują dodatkowy produkt!

Można kontaktowac sie poprzez stronę: https://support.norton.com/sp/pl/pl/home/current/contact?entsrc=redirect_pubweb

Można kontaktować się poprzez Chat albo z bezpośrednim numerem wsparcia technicznego dla produktów Norton:
+48 22 2030314 (po zapowiedzi należy wybrać 1)

Godziny pracy: 09:00 - 17:00, od poniedziałku do czwartku, piątek: 09:30 - 17:00.
Fragmenty regulaminu

2.2 Oferta jest ważna tylko w przypadku zakupów dokonanych między 15 marca 2014 a 31 października 2014 włącznie.
2.4 Roszczenia dotyczące Oferty są ograniczone do jednego zgłoszenia na każdy zakupiony i niezwrócony produkt w pełnej wersji. W przypadku wszystkich roszczeń obowiązują następujące zasady: (i) gdy zakup jest dokonywany w sklepie detalicznym Symantec uczestniczącym w promocji, Nabywcy muszą zachować oryginał paragonu oraz opakowanie produktu jako dowód zakupu; (ii) gdy zakup jest dokonywany w sklepie internetowym Polish Norton.com, Nabywcy otrzymają pocztą elektroniczną potwierdzenie zawierające instrukcje dotyczące dostępu do portalu Symantec Online Redemption Centre oraz sposobu składania roszczenia, które muszą zachować jako dowód zakupu. Nieprzedstawienie na żądanie dowodu zakupu może w każdym przypadku skutkować unieważnieniem roszczeń Nabywcy i utratą wszelkich praw do Oferty.

2.5 Dodatkowym warunkiem zgłoszenia roszczenia dotyczącego Oferty jest to, że Nabywca musi najpierw zainstalować i aktywować swój produkt Norton Internet Security-1 User zakupiony w sklepie internetowym Polish Norton.com lub w sklepie detalicznym Symantec uczestniczącym w promocji w terminie po 15 marca 2014 i przed 31 października 2014 włącznie, aby umożliwić automatyczną weryfikację swojego roszczenia. Następnie Nabywca musi odwiedzić stronę www.norton.com/pl/aniol i postępować zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować roszczenie za pośrednictwem portalu Symantec Online Redemption Centre. Roszczenia online będą przyjmowane do 31 grudnia 2014 włącznie. Późniejsze roszczenia nie będą rozpatrywane.