Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia oraz do nowego 2022 roku. Pomagamy przy wyborze prezentów pod choinkę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wielką Świąteczno-Noworoczną promocję na wybrane produkty w naszym sklepie wraz z zestawieniem produktów w bardzo konkurencyjnych cenach, które pomimo, że nie są w promocji to i tak są w promocyjnych cenach! Obniżamy ceny na wybrane produkty, które idealnie sprawdzą się jako świąteczny prezent. Możecie być pewni, że każdy kto otrzyma prezent z naszej promocji będzie z niego niesamowicie zadowolony i szczęśliwy. Oczywiście jest to też świetna okazja, aby sprawić prezent samemu sobie - takie prezenty też cieszą, też coś się nam należy!

Sprawdźcie ciche i niezawodne zasilacze od Seasonic w mocno obniżonych cenach. Seasonic ma tę moc! Bezkonkurencyjne chłodzenia wodne Arctic Liquid Freezer II cechujące się niesamowitą wydajnością i kulturą pracy są również jednym z hitów w naszej promocji. Gotowe gamingowe komputery ZEPNC z obniżoną ceną nawet aż o 1151 zł oraz gamingowe lapotpy od MSI w niższych cenach nawet o 1000 zł! Lepszych prezentów dla bliskich, dla siebie po prostu nie znajdziecie!

Lpswieta

Akcja promocyjna trwa od 18.12.2021 od godziny 09:00 do dnia 31.12.2021 do godziny 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Liczba produktów objętych promocją ograniczona. Ekspresowa realizacja zamówień! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą promocyjną, którą znajdziecie poniżej. Nie zwlekajcie i skończcie 2021 roku z wielkim przytupem!

Ofera Prawa